Dziennik elektroniczny

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. 
Szczegółowe informacje o obsłudze plików cookie dostępne są w ustawieniach oraz dokumentacji przeglądarki internetowej.

 
 

Antek reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata

Antek Łuków z klasy 2ALO znalazł się w składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w kolarstwie przełajowym, które odbyły się w Dubendorf (Szwajcaria) w pierwszy weekend lutego. Antek zmierzył się z światową czołówką w biało-czerwonych barwach na bardzo technicznej i wymagającej trasie przy dopingu tysięcy kibiców z całego świata. Niestety problemy techniczne wykluczyły Antka z walki o wyższe miejsca, ostatecznie Antek zajmuje 63 miejsce poprawiając swój wynik z Mistrzostw Europy o jedno oczko.

SUKCESY NASZYCH PŁYWAKÓW

W dniach 6-8.12.2019r. oraz 12-15.12.2019r. uczniowie klasy licealnej, pływackiej 1A,  reprezentowali klub pływacki SIKReT Gliwice na Zimowych Mistrzostwach Juniorów 14 lat oraz Zimowych Mistrzostwach Juniorów 15 lat.

Oto nasi reprezentanci i ich największe sukcesy:

  • Jakub Śliwka (brązowy medal w sztafecie 4x100 zmienny, srebrny medal w sztafecie 4x200 dowolny oraz 7 miejsce na 200m klasycznym),
  • Jakub Paszek (brązowy medal w sztafecie 4x100 zmienny, srebrny medal w sztafecie 4x200 dowolny oraz 9 miejsce na 200 grzbietowy),
  • Jakub Lewicki (brązowy medal w sztafecie 4x100 zmienny, srebrny medal w sztafecie 4x200 dowolny),
  • Weronika Morciszek (7 miejsce na 50m grzbietowym), 10 miejsce w sztafecie 4x100 zmienny),
  • Weronika Fira ( 13 miejsce na 400 dowolny, 10 miejsce w sztafecie 4x100 zmienny) ,
  • Marcin Wykręt (12 miejsce na 400 zmienny),
  • Paweł Kucharski (15 miejsce na 200 dowolny),
  • Przemysław Plewka (16 miejsce na 100 klasyczny),
  • Martyna Surówka ( 16 miejsce na 50 klasyczny,10 miejsce w sztafecie 4x100 zmienny),
  • Weronika Konopka (10 miejsce w sztafecie 4x100 zmienny),
  • Filip Harazim  ( 20 miejsce w sztafecie 4x100 zmienny)
  • Szymon Hoinka ( 20 miejsce w sztafecie 4x100 zmienny)
  • Szymon Szafranek ( 20 miejsce w sztafecie 4x100 zmienny)
  • Dawid Czerczak (22 miejsce na 200 motylkowy)
  • Kewin Koziołek (27 miejsce na 200 motylkowy),

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Powołanie do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych w pływaniu

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie z klasy pływackiej 7a
Łukasz Łata i Zuzanna Długosz zostali powołani
do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych w pływaniu.

Serdecznie GRATULUJEMY!!!

 

Zmień kontrast

Projekty międzynarodowe

Projekt realizowany od 1 października 2019 r. do 31 września 2021 r. 

Projekt realizowany od 1 października 2018 r. do 31 września 2020 r. 


Radio Tonacja

Gliwicki Bieg Uliczny

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ubiegłym tygodniu
574
1689
8463
11171

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com