Informacja dla kandydatów do klas pierwszych III LO

W najbliższy piątek (6 lipca 2018 r.) o godzinie 10:00 w szkole zostanie opublikowana lista osób zakwalifikowanych do klas pierwszych III LO. W terminie do 12 lipca 2018 r. należy dostarczyć oryginały dokumentów.

Wprawdzie już wakacje....ale czas podsumowania akcji "Jak nie czytam jak czytam" i udziale ZSO nr 8. O szczegółach dowiesz się więcej na stronie organizatora. Dziękujemy za udział. Miłych wakacji z ciekawą książką.

Więcej zdjęć

Dziękujemy autorowi zdjęć za wsparcie: Mosquidron - foto i video z lotu komara

Zapraszamy na fanpage naszej szkoły

Wprawdzie już wakacje....ale czas podsumowania akcji "Jak nie czytam jak czytam" i udziale ZSO nr 8. O szczegółach dowiesz się więcej na stronie organizatora. Dziękujemy za udział. Miłych wakacji z ciekawa książka.

Więcej zdjęć

Dziękujemy autorowi zdjęć za wsparcie: Mosquidron - foto i video z lotu komara

Gliwicki Bieg Uliczny, który odbył się 6 czerwca przyciągnął wielu zawodników z całego Śląska. Klasyczna, 10 km trasa urozmaicona została atrakcją w postaci Gliwickiej Radiostacji na półmetku.

Zawody te rozegrane zostały już po raz dziewiąty, a pomimo nieco niesprzyjającej pogody, wszyscy uczestnicy ukończyli bieg.

Zapraszamy na relację przygotowaną przez ekipę Radia Tonacja.

LINK: https://goo.gl/p5JVva