Dziennik elektroniczny

 
 

Świetne zwieńczenie sezonu w wykonaniu naszych pływaków. Reprezentacja naszej szkoły po raz pierwszy w historii naszego miasta i szkoły zwyciężyła w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowych zawodach pływackich. Nasi uczniowie byli bezkonkurencyjni zarówno w wyścigach indywidualnych jak i sztafetowych, pokonując reprezentację z Chorzowa i Radlina. W skład naszej drużyny wchodzili zarówno zawodnicy z roczników 2010 jak i nasi najstarsi uczniowie z rocznika 2006.

Skład naszej reprezentacji: Kowalski Kacper klasa 2a – Majśnerowski Filip klasa 4a – Koplin Franek klasa 5a – Stasierski Szymon klasa 5a – Mika Jakub klasa 5a – Łata Łukasz klasa 6a – Czogała Grzegorz klasa 6a – Rosłon Maciej klasa 6a – Swaczyna Dawid klasa 6a – Ura Marcel klasa 6a

Prowadzący Trener Pływania: Ioannis Giakovis

Na trzecim miejscu w finale Wojewódzkim uplasowali się nasi starsi uczniowie z roczników 2003-2005.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Harazim Filip klasa 8a - Kaszycki Jakub klasa 8a – Koziołek Kewin klasa 8a – Lewicki Jakub klasa 8a - Nowotarski Jakub klasa 8a – Paszek Jakub klasa 8a - Swiderski Filip klasa 3a – Zdebel Marsel klasa 3a

Prowadzący Trener Pływania: Wojciech Wiśniowicz

Gratulujemy!

Zmień kontrast

Projekty międzynarodowe

Projekt realizowany od 1 października 2019 r. do 31 września 2021 r. 

Projekt realizowany od 1 października 2018 r. do 31 września 2020 r. 


Radio Tonacja

Gliwicki Bieg Uliczny

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ubiegłym tygodniu
339
992
5461
9303

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com