Dziennik elektroniczny

 
 

Rok szkolny 2019/2020

Antek Łuków z klasy 2ALO znalazł się w składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w kolarstwie przełajowym, które odbyły się w Dubendorf (Szwajcaria) w pierwszy weekend lutego. Antek zmierzył się z światową czołówką w biało-czerwonych barwach na bardzo technicznej i wymagającej trasie przy dopingu tysięcy kibiców z całego świata. Niestety problemy techniczne wykluczyły Antka z walki o wyższe miejsca, ostatecznie Antek zajmuje 63 miejsce poprawiając swój wynik z Mistrzostw Europy o jedno oczko.

Po zdecydowanych zwycięstwach w finałowej grupie z II LO 70:56 i z ZSTI 97:48 nasza reprezentacja chłopców z III LO wygrała rozgrywki koszykarskie na szczeblu miejskim.

Po nowym roku rozegrany zostanie finał rejonowy.

Trzymamy kciuki powodzenia!!!     

W zwycięskim zespole wystąpili na zdjęciu od lewej: Roman Sochaj III b, Paweł Razmus III d, Adam Kogut II b, Mateusz Staniczek II b, Bartek Chodukiewicz II A, Adam Burczy Ib, Kacper Sędrowski II b, Norbert Maciejak II A, Kamil Skrzypczak I b

Serdecznie zapraszamy na imprezę "Mikołajki dla Martyny", która odbędzie się 6-go grudnia w SP9 (szczegóły

Święto Pluszowego Misia w ZSO nr 8 zorganizowane przez Bibliotekę Szkolną

Zmień kontrast

Projekty międzynarodowe

Projekt realizowany od 1 października 2019 r. do 31 września 2021 r. 

Projekt realizowany od 1 października 2018 r. do 31 września 2020 r. 


Radio Tonacja

Gliwicki Bieg Uliczny

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ubiegłym tygodniu
596
1689
8485
11171

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com