Dziennik elektroniczny

 
 

Zajęcia dodatkowe rok szkolny 2017/2018

  1. Zajęcia przygotowujące do egzaminu:
    • gimnazjalnego:
      • język polski
        • 3a - poniedziałek - 8:55 - sala nr 18 p. Iwona Moskal-Dobrzańska
        • 3c - środa - 14:30 - sala nr 17 p. Sylwia Wróbel
        • 3d - wtorek - 14:20  - sala nr 16 p. Joanna Kuśnierczyk
      • historia
        • od II semestru
      • matematyka
        • 3a - piątek - 7:00-7:45 - sala nr 27 p. Janina Hanczaruk
        • 3b - poniedziałek - 7:10-7:55 - sala nr 45 p. Joanna Kwapisz
        • 3c - czwartek - 14:30 - 15:30 - sala nr 27 p. Melania Majgier
        • 3d - czwartek - 14:30 - 15:30 - sala nr 27 p. Melania Majgier
      • przedmioty przyrodnicze
        • biologia – czwartek 7.10 – sala 43 p. Anna Jurek-Zawierucha
        • chemia – czwartek 7.10 – sala 49 p. Maria Gogołowicz
        • fizyka – czwartek 7.10 – sala 45 p. Joanna Kwapisz, p. Teresa Plewa
        • geografia – czwartek 7.10 – sala 63 p. Adam Bistroń
    • maturalnego
      • język polski
        • III B - poniedziałek 15:30 - sala nr 18 p. Ewa Grynicka
        • III C - środa 13:40 - sala nr 30 p. Beata Grzesik
        • III D - środa 13:40 - sala nr 30 p. Beata Grzesik
      • język angielski
        • III B- wtorek- 16:10, p. Beata Bertisch-Kwiecień
        • III B- środa- 13:40-14:25, sala nr 46 p. Agnieszka Terenowicz-Szymik
        • III C- poniedziałek 13:40-14:25, sala nr 32 p. Agnieszka Czekaj
        • III D gr.I- wtorek- 7:00-7:45, sala nr 11, p. Józefa Wołoszyn
        • III D gr. II- piątek- 7:10- sala nr 15, p. Anna Ratajczak
      • historia
        • wtorek 14:35 - sala nr 30 p. Edyta Kobosz-Purpura
      • wiedza o społeczeństwie
        • poniedziałek 14:30 - sala nr 31 - p. Przemysław Słowik 
      • matematyka
        • piątek 7:10 - p. Katarzyna Dąbrowska 
        • piątek 14:30-16:00 - sala nr 26 - p. Beata Skubala-Trojan
      • biologia
        • poniedziałek 14.20 – sala 46 -p. Agnieszka Szołtysek
        • piątek 14.20 – sala 46 -p. Agnieszka Szołtysek
      • chemia
        • poniedziałek 8.00 – sala 46 p. Agnieszka Szołtysek
  2. Inne zajęcia dodatkowe:
    • Język angielski
      • 1a- środa, piątek- 14:40, sala nr 6, p. Agnieszka Czekaj
      • 4a-, wtorek- 14:35-15:20, sala nr 7, p. Agnieszka Terenowicz-Szymik
      • 4b- wtorek- 15:15- sala nr 8, p. Beata Bertisch-Kwiecień
      • 2c- środa- 13:40-14:25, sala nr. 32, p.Agnieszka Czekaj
    • Język niemiecki
      • klasa 2e- środa- 8:55-9:40- przygotowanie do konkursu, p. Jolanat Wiczkowska
      • wtorek- 13:40-14:25- konsultacje dla chętnych- Anna Krawiec
    • Historia oraz wiedza o społeczeństwie
      • Konsultacje z historii i wiedzy o społeczeństwie dla uczniów gimnazjum 
        • środa 14:25 - sala 19 p. Olga Wawrzyniak
        • piątek – 14:25 - sala 19 p. Olga Wawrzyniak
      • Konsultacje z historii dla uczniów liceum - środa 14:35 do 15:20 - sala  18 - p. Przemysław Słowik
      • Konsultacje z historii oraz wiedzy o społeczeństwie dla uczniów liceum - środa 14:35 - p. Edyta Kobosz-Purpura
    •  Matematyka
      • Klasy SP
        • 7 - wtorek 14:45 - 15:20 sala nr 19 zajęcia dodatkowe p. Joanna Kwapisz
        • 4 -  poniedziałek (co dwa tygodnie: 18.12, 15.01 itd.) 14:45 – 15:20 sala nr 7 kółko matematyczne p. Joanna Kwapisz
      • Klasy gimnazjum
        • 2a,2b,2e - wtorek 7:00 – 7:45 sala nr 27 zajęcia dodatkowe p. Janina Hanczaruk
        • 2d - poniedziałek 15:25 – 16:10 sala nr 26 zajęcia dodatkowe p.Beata Skubala – Trojan
        • 2- czwartek 7:00 – 7:45 sala nr 27 konsultacje indywidualne i poprawy sprawdzianów p. Janina Hanczaruk
        • Klasy gimnazjum - piątek 14:35 – 15:20 sala nr 27 przygotowanie do konkursów Janina Hanczaruk
      • Klasy liceum
        • IB, ID - poniedziałek 7:00 – 7:45 sala nr 27 zajęcia dodatkowe p. Janina Hanczaruk
        • IB - wtorek  14.30 - 16:00  sala 26 p. Beata Skubala-Trojan
        • II B, II DS - środa 14.30 - 16 sala 26 p. Beata Skubala-Trojan
    • Chemia
      • Zajęcia przygotowujące do konkursów chemicznych – sala 49 p. Maria Gogołowicz
        • Klasy 3 gimnazjum
          • poniedziałek 7:10
          • środa 7:10
          • piątek 7:10
          • piątek 15:20
          • oraz w innych terminach ustalanych na bieżąco z uczniami
        • Klasa 7 SP i klasa 2 gimnazjum: w terminach uzgadnianych na bieżąco z uczniami zainteresowanymi
        • Zajęcia dodatkowe z chemii  dla zainteresowanych uczniów klasy 7 SP i klas 2-3 gimnazjum: w terminach uzgadnianych z uczniami
      • Zajęcia dodatkowe z chemii dla uczniów klas 1 i 2 LO -  czwartek godz. 8.00 – sala 46 p. Agnieszka Szołtysek
    • Zajęcia dodatkowe z fizyki dla klas: 3cG i 3dG – wtorek 7.10 – sala 45 - Joanna Kwapisz
    • Zajęcia dodatkowe z biologii dla zainteresowanych uczniów  szkoły podstawowej i gimnazjum – wtorek 15.20 – sala 43 oraz w innych terminach ustalanych na bieżąco z uczniami - p. Anna Jurek-Zawierucha
    • Gliwicki Klub Młodego Odkrywcy – środa 14.35 ( co dwa tygodnie ) – sala 43 P. Anna Jurek-Zawierucha
    • Warsztaty radiowe na bieżąco według potrzeb z osobami realizującymi konkretny projekt p. Marcin Kraciuk
    • Zespół wokalny Royal Family - próby w poniedziałki i piątki godz. 15:30 – 17:00 p. Joanna Królewska

Zmień kontrast

Projekty międzynarodowe

Projekt realizowany od 1 października 2019 r. do 31 września 2021 r. 

Projekt realizowany od 1 października 2018 r. do 31 września 2020 r. 


Radio Tonacja

Gliwicki Bieg Uliczny

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ubiegłym tygodniu
428
1475
6407
10693

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com