Dziennik elektroniczny

 
 

Powyżej przedstawiamy zdjęcia z wyjazdu na trening drużyny Plus Ligi Kobiet - BKS ALUPROF Bielsko Biała. Warto dodać, że w drużynie tej grają reprezentantki Polski - (Barańska Anna, Dziękiewicz Eleonora, Skorupa Katarzyna, Bamber Natalia, Świeniewicz Dorota). 

Dziewczyny z Naszej klasy sportowej IIc oraz zawodniczki występujące w drużynach SiKReT-u - miały mozliwość porozmawiania ze "złotkami" twarzą w twarz, przyjrzeć się ich treningowi, zrobić sobie wspólne zdjęcie, otrzymać autografy, itp. 

Po spotkaniu zrobiliśmy trening i zagraliśmy na Hali BKS-u, robiąc pozytywne wrażenie na II trenerze Mariuszu Wiktorowiczu.

Za kilka lat wypatrujcie Naszych zawodniczek w telewizji....:)

Zmień kontrast

Projekty międzynarodowe

Projekt realizowany od 1 października 2019 r. do 31 września 2021 r. 

Projekt realizowany od 1 października 2018 r. do 31 września 2020 r. 


Radio Tonacja

Gliwicki Bieg Uliczny

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ubiegłym tygodniu
500
1475
6479
10693

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com