Nasza świetlica zapewnia opiekę dla uczniów w godzinach od 6:30-16:30.

Świetlica szkolna wyposażona jest w liczne pomoce dydaktyczne, zabawki tematyczne, chusty animacyjne, gry planszowe, puzzle, klocki, książki, sprzęt sportowy, słuchawki wyciszające, a także w magiczny dywan. Sala posiada również bogaty zestaw pomocy do twórczości artystycznej.  Do dyspozycji dzieci jest także plac zabaw, sala gimnastyczna oraz boisko sportowe.

W świetlicy dzieci nie tylko spędzają czas na swobodnej zabawie, co daje wytchnienie po lekcjach, ale również odrabiają zadania domowe i biorą udział w zajęciach proponowanych przez wychowawców. Staramy się, aby każde dziecko w świetlicy czuło się dobrze i z przyjemnością do nas wracało! Każdy uczeń jest dla nas wyjątkowy
i podchodzimy do niego w sposób indywidualny. Kładziemy nacisk na integrację grupy świetlicowej oraz na rozwijanie postaw prospołecznych. W grupie uczniów naszej świetlicy, dzieci znajdują wielu przyjaciół oraz uczą się wzajemnej pomocy, serdeczności i tolerancji.

Organizujemy ciekawe zajęcia, które rozwijają zarówno zainteresowania jak i zamiłowania każdego dziecka. W naszej świetlicy odbywają się zajęcia plastyczne, muzyczne, czytelnicze oraz sportowe, które kształtują w młodych ludziach zamiłowanie do kreatywnego spędzania czasu wolnego. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu.

Dzieci podczas rozmów same mówią, że w szkole najbardziej lubią świetlicę ;-)