Silesia Maraton

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wsparli organizację Silesia Maratonu w Katowicach. W dniu 03.10.2021 wolontariusze z samego rana wyruszyli do Katowic, gdzie zajęli stanowiska przy trasie biegu w celu organizowania punktów pojenia i dożywiania zawodników. Cała organizacja przebiegała zgodnie z planem. Z niecierpliwością czekaliśmy na nadbiegających zawodników, którzy swoją życzliwością i współpracą wynagrodzili nam wysiłek przygotowań. W akcję zaangażowanych było sześćdziesięciu wolontariuszy z klas ósmych i licealnych naszej szkoły, rozstawionych w trzech punktach trasy pod opieką Pani Joanny Kwapisz – Cichoń, Pani Michaliny Przybył i Pani Bożeny Witecy.

Za rok następny Silesia Maraton  z udziałem naszych wolontariuszy!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wsparli organizację Silesia Maratonu w Katowicach. W dniu 03.10.2021 wolontariusze z samego rana wyruszyli do Katowic, gdzie zajęli stanowiska przy trasie biegu w celu organizowania punktów pojenia i dożywiania zawodników. Cała organizacja przebiegała zgodnie z planem. Z niecierpliwością czekaliśmy na nadbiegających zawodników, którzy swoją życzliwością i współpracą wynagrodzili nam wysiłek przygotowań. W akcję zaangażowanych było sześćdziesięciu wolontariuszy z klas ósmych i licealnych naszej szkoły, rozstawionych w trzech punktach trasy pod opieką Pani Joanny Kwapisz – Cichoń, Pani Michaliny Przybył i Pani Bożna Witecy.

Za rok następny Silesia Maraton  z udziałem naszych wolontariuszy!