Dzień Anioła

Jest taki dzień, w którym wszyscy stajemy się aniołkami! Choć nasza Pani mówi, że zawsze nimi jesteśmy... :) W Dzień Anioła spędziliśmy czas na wspólnej zabawie, kolędowaniu, rozmowach i jedzeniu pyszności, które przygotowali nasi rodzice. Był to czas pełen życzliwości i dobroci.

Mikołajki

Wreszcie nadszedł dzień, na który każdy czeka z ogromną ekscytacją! Do naszego przedszkola dotarł św. Mikołaj! To były wspaniałe chwile! Dodatkowo, w tym magicznym dniu uczestniczyliśmy w mikołajkowym treningu Krav Magi. Czekamy na kolejną wizytę naszego ulubionego Świętego! :)

Dzień Dyni

W naszej zerówce Dzień Dyni to wielkie święto dobrej zabawy! W pomarańczowych barwach dzieliliśmy się ze wszystkimi naszą pozytywną energią! Było świetnie!

Pierwsza próbna ewakuacja

W nagrodę za wzorową pierwszą próbną ewakuację naszych przedszkolaków, strażacy pokazali nam wóz strażacki i opowiedzieli o swojej pracy. Wiemy już na pewno, że to prawdziwi superbohaterzy, niesamowici czarodzieje i wspaniali ludzie! Strażacy! Dziękujemy za Waszą służbę!

Dzień Piżamy

Szkoda, że w piżamach nie można chodzić przez caaaały czas! My na pewno będziemy do przedszkola przychodzić w nich częściej! :)

Pierwsza wycieczka

Juhuuu! Nasza pierwsza wspólna wycieczka! Odwiedziliśmy EkoFarmę w Staniszczach Małych. Czekała na nas moc atrakcji! Wspólnie upiekliśmy bułeczki, doiliśmy krowę, szukaliśmy wyjścia z labiryntu kukurydzy a nawet kopaliśmy ziemniaki! To był czas pełen zabawy i dobrego humoru!

W Bibliotece

Nikt z nas nie wiedział, że w bibliotece jest AŻ TAK ŚWIETNIE! Postanowione- kiedy tylko nauczymy się czytać, będziemy tam spędzać dłuuuugie godziny :) Narazie, narobimy tutaj trochę hałasu angażując się w malowanie Pani Jesieni… Dzieciakom przecież wolno wszystko!

Pierwsze dni w przedszkolu

O tym, że w zerówce jest fajnie wie już każde dziecko, które zaczęło swoją przygodę w naszym przedszkolu! Właśnie tak mijały nam nasze pierwsze, wspólne dni. Wspominaliśmy wakacje tworząc piękne prace plastyczne, wspólnie się bawiliśmy spędzając czas na placu zabaw, ale przede wszystkim wzajemnie się poznawaliśmy! Ahoj przedszkolna przygodo!

Nauka przez zabawę

Zabawa jest najlepszą formą nauki! Nasze dzieciaki wiedzą o tym najlepiej. Chwile takie jak Dzień Kropki czy Dzień Przedszkolaka umacniają w nas poczucie, że możemy wszystko! Świat stoi przed nami otworem- wystarczy wszystkiego spróbować :)