Dzień w piżamie i wsparcie fundacji - GDY LICZY SIĘ CZAS

Dzień 02.12.2022 r. w naszej szkole oraz oddziałach przedszkolnym był dniem w piżamie. W trakcie dnia zbierane były także pieniądze na fundację "Gdy liczy się czas". Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy przystąpili do tej akcji! Pokazaliście, że macie bardzo dobre serca!

Serdecznie dziękujemy!

Dlaczego piżama?

- Ponieważ to standardowe ubranie chorych dzieci. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Jednak jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie. Dzień piżamy to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy, że tego dnia wsparliście akcje i sprawiliście że placówka była kolorowa!!! Razem w piękny sposób okazaliśmy wsparcie dzieciom chorym na choroby onkologiczne!