Historyczny dzień dla naszej szkoły i klubu !!!!!

A przede wszystkim dla naszej gwiazdy i bohatera dnia Dominiki Kossakowskiej!!!
Dominika jedzie na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021!!!!

Informujemy, że 2 czerwca 2021 r. Zarząd Polskiego Związku Pływackiego Uchwałą 190/E/2021 zatwierdził skład Reprezentacji Polski w pływaniu na XXXII Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

Dominika Kossakowska absolwentka naszej szkoły, uczennica sportowej klasy pływackiej gimnazjum nr 11, Wychowanka klubu Pływackiego Sikret Gliwice pierwszą w historii miasta Gliwiczanką reprezentującą nasz kraj w dyscyplinie pływanie na letnich Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2021.

Prosty przepis na sukces :

- zawsze wspierająca, kochająca i kibicująca z całych sił rodzina,

- młoda dziewczyna pełna pasji, miłości do pływania, z całych sił pragnącą spełniać marzenia i realizować swoje marzenia,

- determinacja, ambicja, odwaga i wiara w siebie,

- 14 lat na pływalni, przepłynięte 10000km, litry potu, szklanki łez, wielkie zwycięstwa.

- wiecznie „uśmiechnięci” trenerzy Wojtek, Michał i Piotrek

- świetna współpraca szkoły i klubu w realizacji procesu edukacyjnego i szkoleniowego,

- 100m stylem dowolnym w czasie 00:55”70

Podsumowując Wielkie Gratulacjeeeeeeeee Dominika !!

Cała społeczność ZSO nr 8 trzyma mocno kciuki za świetny występ na pływalni olimpijskiej w Tokio!!