Egzaminy poprawkowe

Brązowy medalista Mistrzostw Polski

Mamy medal Mistrzostw Polski!!

Jakub Śliwka w pięknym stylu zdobywa brązowy medal Mistrzostw Polski 17-18 latków. Jakub uzyskał czas 2.21.29 podczas wyścigu na 200m stylem klasycznym.

Na zdjęciu z trenerem i ojcem Tomaszem Śliwka

więcej

Grzegorz Czogała - Mistrz Polski

Grzegorz Czogała podczas LETNICH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 14 lat W PŁYWANIU - OLSZTYN 1-4.07.2021 zdobył trzy złote medale stylem klasycznym na 50m, na 100m oraz 200m oraz brązowy medal na 50m stylem delfinem

więcej

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat w pływaniu- OLSZTYN 1-4.07.2021

Przed nami wielkie sportowe emocje!!!

LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 14 lat W PŁYWANIU - OLSZTYN 1-4.07.2021

W całych zawodach udział weźmie 674 zawodników w tym 353 mężczyzn oraz 321 kobiet ze 169 klubów z całej Polski.

Naszą szkołę reprezentują zawodnicy klubu pływackiego SiKRET Gliwice : Czogała Grzegorz i Olek Wieszkucki

więcej

Turniej Piłki Nożnej dla dzieci o Puchar marszałka województwa śląskiego - Jakuba Chełstowskiego

Kolejny sukces naszych uczniów!!!
Filip Jachimowicz z klasy 2b oraz Maksymilian i Mateusz Bojarscy z klasy 2a zajęli 4 miejsce na stadionie w Chorzowie
w turnieju Piłki Nożnej dla dzieci o Puchar marszałka województwa śląskiego - Jakuba Chełstowskiego - Silesia Cup

więcej

"Z Orłami pod namiotami" czyli biwak na szlaku Orlich Gniazd

W poniedziałek z samego rana wsiedliśmy do pociągu i ruszyliśmy do Podlesic. Tam czekało na Nas pole namiotowe "Jurajski Gościniec" i zaczęło się żmudne rozkładanie namiotów, na szczęście  przyniosło oczekiwany skutek.

więcej

Mistrzostwa Śląska w pływaniu 11lat

Koniec roku szkolnego tuż tuż a nasi pływacy nie zwalniają tempa...!!!

Pływacy z klas pływackich 4a startowali na MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA W PŁYWANIU 11 LAT w Dąbrowie Górniczej

Nasza reprezentacja to : Kowalski Kacper - Kluz Ksawery - Głuch Piotr - Piotrowski Szymon - Mika Adam - Bentkowska Roksana - Budny Milena - Dulas Joanna - Kramarz Julia - Zajdel Natalia oraz z klas pływackich 5a Śliwakowska Magda.

Dziękujemy bardzo za świetny występ na zawodach wszystkim zawodnikom, a w szczególności  Kacprowi Kowalskiemu za osiągnięty wynik 3 x Vicemistrz Śląska na dystansie 50 metrów stylem dowolnym i 50m i 100 metrów stylem grzbietowym.

więcej

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 letnich

Świetne zakończenie sezonu pływackiego rocznika 2008 na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 13 letnich rozgrywanych w Oświęcimiu nasza reprezentacja wywalczyła  III miejsce.
Świetne występy indywidualne zanotowały nasze dziewczęta Marta Cygrimus zwyciężyła na dystansach 100 i 200m stylem grzbietowym
Gosia Mosór wywalczyła srebrny medal na 100m stylem motylkowym i brązowy medal na 200m stylem zmiennym
4 miejsca wywalczyli Martyna Krakowczyk na 200m stylem klasycznym i Wiktor Kluj na 200m stylem grzbietowym
Ponadto nasza drużyna w składzie Marta Cygrimus , Martyna Krakowczyk, Gosia Mosór , Ksawery Preg
4 miejsce w sztafecie 4× 50m stylem zmiennym
Wielkie brawa dla całej drużyny
Nasza reprezentacja: Wiktor Kluj, Michał Śliwakowski, Franciszek Koplin , Maciej Nowakowski , Gosia Mosór, Martyna Krakowczyk, Cygrimus Marta, Zosia Tabis Hubka, Oliwia Swaczyna

więcej

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 10 lat w pływaniu

Oto nasza reprezentacja na MISTRZOSTWA ŚLĄSKA 10 lat w pływaniu z klas pływackich 3a

więcej

Wycieczka klas 3a i 3b

Udało się ! Klasy trzecie też wybrały się na wycieczkę!  Dzieci przejechały się kolejką wąskotorową, spróbowały swoich sił w wyścigach drezyn, a na koniec upieķły kiełbaski, co nie było wcale łatwe przy dzisiejszym upale. 3a i 3b to już ostatnia wycieczka z Waszymi wychowawcami! Dziękujemy za piękne chwile!

Więcej zdjęć do obejrzenia w galerii.

więcej

Mini Euro w Tarnowskich Górach

Zbyszek Janowski i Maciek Fuks brali udział w Mini Euro w Tarnowskich Górach. Chłopcy zajęli 2 miejsce.