Zwycięstwo naszych koszykarzy w Lidze Śląska ze Stela Cieszyn

6 października swoje pierwsze spotkanie w sezonie rozegrali Juniorzy. Mecz przeciwko Stela Cieszyn zakończył się sukcesem naszych koszykarzy.

Akcja Wolontariatu - Silesia Marathon 2021

W niedziele 03.10.2021 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji wolontariatu w ramach Silesia Marathonu. Naszym zadaniem było zapewnienie maratończykom  napojów i jedzenia. Chociaż było nas prawie pięćdziesiąt osób mieliśmy dużo pracy. Dziękujemy organizatorom za zaufanie, a wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w biegu.

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1 października w naszej szkole obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji na lekcjach matematyki utrwalaliśmy tabliczkę mnożenia poprzez gry i zabawy logiczne, na przerwach Komisje Egzaminacyjne utworzone przez licealistów sprawdzały, jak ich młodsi koledzy radzą sobie z mnożeniem, a klasa 4a wyszła na spacer po osiedlu Kopernika, żeby upewnić się, że dorośli także dobrze znają tabliczkę mnożenia.
Uczennice klasy 8a, Milena Konopka i Martyna Krakowczyk, godnie reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Z Okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, zdobywając 2 miejsce! Gratulujemy i życzymy naszym uczniom kolejnych matematycznych!

Dominika Kossakowska

Zachęcamy do przeczytania artykułu o naszej absolwentce

Szanowni Rodzice,

zebrania odbędą się w dniu 9 września 2021r. w następujących godzinach:

- klasy 1 - 3 SP o godz. 17.00

- klasy 4 - 8 SP o godz. 17.30

- klasy LO o godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Drodzy Uczniowie!

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gliwicach serdecznie zaprasza Was na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się dnia 1.09.2021r  według ustalonego harmonogramu:

godz. 8:30 klasy 1-3 LO
godz. 9:30 klasy 4-8 SP
godz. 10:00 klasy 1-3 SP

Spotkania z rodzicami nowo przyjętych uczniów.

Dyrekcja szkoły oraz wychowawcy, serdecznie zapraszają na spotkania organizacyjne dla rodziców klas pierwszych SP i oddziału przedszkolnego;

30 sierpnia 2021r.

- oddział przedszkolny o godz. 16:30