LIGA KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIKA 2010

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom z klas pływackich 5a i 6a świetnej reprezentacji na zawodach pływackich Liga Klubów Śląskich rocznika 2010 . Pierwsza impreza w pływaniu tego rocznika w nowym roku i oczywiście nie mogła się zakończyć bez sukcesów naszych pływaków. Kacper Kowalski 2 miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym i 3 miejsce 50 metrów stylem motylkowym.

Sztafeta mieszana 8 *50 metrów stylem dowolnym (dziewczyny i chłopcy) rocznika 2010 - 2 miejsce na Śląsku w składzie Kacper Kowalski- Piotr Głuch- Szymon Piotrowski- Roksana Bentkowska.

Sztafeta mężczyzn 4 miejsce na dystansie 4*50 metrów stylem dowolnym w składzie (Kacper Kowalski- Piotr Głuch- Szymon Piotrowski)

Sztafeta dziewcząt 5 miejsce w składzie (Roksana Bentkowska - Magda Śliwakowska)

Warto podkreślić, że reszta zawodników która znajdowała się niedaleko od pozycji podium dała z siebie wszystko i poprawiła swoje rekordy życiowe!!!

Nasi pływacy są zawodnikami klubu pływackiego SiKRET Gliwice

Reprezentacja to:

Roksana Bentkowska - Milena Budny - Joanna Dulas - Julia Kramarz - Natalia Zajdel - Magda Śliwakowska - Kacper Kowalski - Ksawery Kluz- Piotr Głuch - Szymon Piotrowski

Trener Pływania : Ioannis Giakovis