Liga Klubów Śląskich rocznika 2010 w pływaniu

Nasi uczniowie z klas pływackich 4a i 5a brali udział w zawodach pływackich na basenie Olimpijczyk w Gliwicach.

Po całym dniu zawodów nasi pływacy z uśmiechem na twarzy poprawili swoje rekordy życiowe

Uczniowie którzy startowali to : Bentkowska Roksana - Dulas Joanna - Julia Kramarz - Budny Milena - Zajdel Natalia - Śliwakowska Magda - Kowalski Kacper - Kluz Ksawery - Głuch Piotr - Piotrowski Szymon - Mika Adam.

Z radością informujemy, że Kacper Kowalski został  NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM  w kategorii mężczyzn rocznika 2010 na Śląsku, zdobywając jednocześnie statuetkę.

Walczył o najwyższe miejsce na podium: 2 razy zdobywając pierwsze miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym i 100 metrów stylem zmiennym oraz raz drugie miejsce na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym i 3 miejsce na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz trenerowi pływania Ioannisowi Giakovis.