Mistrzostwa Śląska rocznika 2010 w pływaniu

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom z klas pływackich 5a i 6a za świetną reprezentacja na zawodach pływackich Mistrzostwa Śląska. Najważniejsza impreza w pływaniu tego rocznika i oczywiście nie mogła się zakończyć bez sukcesów naszych pływaków. Kacper Kowalski Wicemistrz Śląska oraz brązowy medalista Mistrzostw Śląska na dystansie 50 metrów stylem motylkowym i 50 metrów stylem dowolnym.

Sztafeta mężczyzn rocznika 2010 po długiej walce️  - 2 miejsce na Śląsku na dystansie 4*50 metrów stylem zmiennym w składzie  Kacper Kowalski- Piotr Głuch- Szymon Piotrowski.

Warto podkreślić, że reszta zawodników która znajdowała się niedaleko od pozycji podium dała z siebie wszystko i poprawiła swoje rekordy życiowe!!!

Nasi pływacy są zawodnikami klubu pływackiego SiKRET Gliwice

Reprezentacja to: