• Dąbrowska Katarzyna - Dyrektor, Fizyka, Matematyka, Informatyka, Zajęcia techniczne/technika, Przedsiębiorczość
  • Jaworski Piotr - Wicedyrektor, Wychowanie fizyczne, Informatyka, Zajęcia techniczne/technika
  • Wawrzyniak Olga - Wicedyrektor, Historia, Wiedza o społeczeństwie
  • Adamska Roksana - Edukacja wczesnoszkolna
  • Bertisch-Kwiecień Beata - Język angielski
  • Bilińska-Wiśniewska Marzena - Psycholog
  • Brzezina Daniel - świetlica
  • Czekaj Agnieszka - Język angielski
  • Frankowski Bogdan - Matematyka
  • Giakovis Joannis - Wychowanie fizyczne
  • Goszczycka Jolanta - Wychowanie fizyczne
  • Grzesik Beata - Język polski
  • Hanczaruk Janina - Przedmioty zawodowe, Matematyka
  • Herman Magdalena - edukacja wczesnoszkolna
  • Jurek-Zawierucha Anna - Przedmioty zawodowe, Biologia
  • Jaroć Katarzyna - Biblioteka 
  • Jedzina Anna - świetlica
  • Junkiert Stanisław - Zajęcia techniczne/technika
  • Kalinowska Joanna - edukacja wczesnoszkolna
  • Klimkowicz Ewa - Język angielski
  • Kloziński Marcin - koszykówka, wychowanie fizyczne
  • Kozłowska Agata - Oddział przedszkolny
  • Kraciuk Marcin - Język polski
  • Krawiec Anna - Język niemiecki
  • Królewska Joanna - Wychowanie fizyczne, Muzyka, Zajęcia artystyczne
  • Kuśnierczyk Joanna - Język polski, Plastyka, Informatyka
  • Kwapisz-Cichoń Joanna - Matematyka, Fizyka
  • Lasota Petra - Przyroda, Biologia
  • Łukaszuk Janusz - Język niemiecki
  • Majgier Ewa - Religia
  • Malkusz Aleksandra - Geografia, Podstawy przedsiębiorczości
  • Masłowski Sebastian - Religia 
  • Matusz Mirosława - Wychowanie fizyczne, zajęcia artystyczne
  • Matuszewski Michał - Wychowanie fizyczne
  • Michałowski Roman - lekka atletyka, wychowanie fizyczne
  • Pierzchała Ewa - Edukacja wczesnoszkolna
  • Piórkowska Joanna - Historia
  • Płowiec Aleksandra - Wychowanie fizyczne
  • Pochopin-Górska Anna - świetlica
  • Przybył Michalina - język hiszpański
  • Puchała Anna - świetlica
  • Ratajczak Anna - Język angielski
  • Różalska Małgorzata - Pracownia rękodzieła, frela
  • Sobkiewicz Karolina - Matematyka
  • Soczewka Bożena - Plastyka, Zajęcia artystyczne, Przedmioty zawodowe, Biblioteka
  • Sołoducha Anna - Edukacja wczesnoszkolna
  • Sołoducha Katarzyna - Edukacja wczesnoszkolna
  • Sołtysiak Tamara - świetlica, doradztwo zawodowe
  • Suchecki Wacław - Wychowanie fizyczne 
  • Szota Agnieszka - Chemia, fizyka
  • Śpiewak Jakub - Religia
  • Tenerowicz-Szymik Agnieszka - Język angielski
  • Walke Piotr - Wychowanie fizyczne
  • Waniek Katarzyna - Fizyka, Informatyka
  • Wilk Katarzyna - Edukacja wczesnoszkolna
  • Witecy Bożena - Pedagog
  • Wiśniowicz Wojciech - Wychowanie fizyczne
  • Wróbel Sylwia - Język polski, świetlica
  • Ziaja Anna - Oddział przedszkolny
  • Zawada Jadwiga - Rękodzieło artystyczne