Marzena Bilińska – Wiśniewska - psycholog psychoterapeuta

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Studium Psychoterapii Krótkoterminowej oraz roczny Kurs Terapii Rodzin w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy psychologa zdobywała w różnych placówkach zajmujących się pomocą psychologiczną.

Od wielu lat pracuje w szkole podstawowej i średniej. Specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą z trudnościami w obszarze emocji, zachowania i zaburzeń rozwojowych.

Wspiera również rodziców i nauczycieli.

Poza tym prowadzi terapię indywidualną z osobami dorosłymi w nurcie psychoterapii poznawczo – behawioralnej.

Pomaga w sytuacjach trudnych, kryzysowych i traumatycznych.

W swojej pracy szczególnie bliska jest jej metoda komunikacji z dziećmi i młodzieżą w nurcie Porozumienia Bez Przemocy i Pozytywnej Dyscypliny.

Wciąż dba o swój rozwój zarówno osobisty, jak i zawodowy. Pogłębia swoją wiedzę na konferencjach, seminariach i szkoleniach poświęconych diagnozie i terapii dzieci, młodzieży i dorosłych.

Prywatnie jest żoną i mamą syna i córki. Interesuje się kryminalistyką, architekturą i wystrojem wnętrz, słucha muzyki soul, ale najbardziej fascynuj ją świat przyrody i relacji międzyludzkich.

Godziny pracy psychologa

Poniedziałek 11:00 - 16:30